העיתון שלנו ברשת

חדשות השבוע מהנעשה בסניפים ובמרכז

יומן שוהם

שוהם: הוקרה למתנדבת המביאה לסניף ולקהילה שמחת חיים ומאור פנים בשרות

המלצות רבות הגיעו למועצה המקומית שוהם על מתנדבים מצטיינים הראויים להוקרה – ובין חמשת הנבחרים היתה ג'ולייט תורג'מן מתנדבת יד שרה * צילום: רועי ברפמן, באדיבות מועצת שוהם

ראש מועצת שוהם, גיל ליבנה: "שוהם הוא אחד היישובים המשגשגים והמבוקשים בארץ. הודות לחינוך, לאיכות החיים והסביבה ובעיקר – הודות לקהילה הנפלאה והחמה שחיה כאן. מתנדבי היישוב הם הלב הפועם של הקהילה הזו וערב ההוקרה הוא דרכנו הצנועה לומר להם תודה".
כך בערב הוקרה שנערך לאחרונה בשוהם למתנדבים ובהם ג'ולייט תורג'מן מתנדבת יד שרה. חגית שלסקי המנהלת את הסניף עם בעלה טל: הוגשו כחמישים המלצות ואנו רואים בכך השג נאה שג'ולייט שלנו זכתה להיות בנבחרת הערכית הזאת.
ג'ולייט מתנדבת ותיקה המביאה אלינו שמחת חיים, מאור פנים ועין טובה. לאורך השנים לא וויתרה על לימוד חרוץ של כל חידוש שהוכנס לסניף. חברת צוות טובה שתהיה הראשונה להציע את עצמה להחלפה כאשר יש צורך בכך.
אנו חשים כי ההתנדבות ממלאת את ג'ולייט בסיפוק רב והיא מוסיפה ומתנדבת גם במוסדות חינוך בקהילה. ראינו את התרגשותה הגדולה בערב ההוקרה – התרגשנו עימה.
לדיווח באתר המועצה – כאן
ג'ולייט על הרגשתה כיקירת הקהילה בשיחה עם מתנדבת אתרי יד שרה, הכותבת והמפיקה שקדיה כהן: "גרתי ביהוד ויצאתי לפנסיה מוקדמת. אחרי שבעלי נפטר עברתי לגור בשוהם. חיפשתי מה לעשות. התייעצתי עם אנשים מקצועיים וכך הגיעה להתנדבות ביד שרה. הילדים שלי אינם גרים לידי וכך אני יכולה להקדיש זמן רב יותר להתנדבות.
החלתי להתנדב ביד שרה כשהסניף נפתח. הסניף עבר מדירה לדירה עד שהגיע למקום העכשווי שמתאים מאוד לעבודה. אני אוהבת לעזור לפונים. אני מדברת עם המשפחות ומנסה לעזור ככל יכולתי בהשאלת הציוד ובאוזן קשבת. העבודה השגרתית בהשאלת הציוד וההקשבה לאנשים בשעה קשה להם נותנת לי ספוק רב. המתנדבים במקום מרגישים כמשפחה ואם יש צורך להחליף מתנדב במשמרת אני מחליפה בשמחה".
והיא מוסיפה ואינה מסתירה את התרגשותה:
"מאוד התרגשתי לקבל את הפרס. אני מקווה שיבואו מתנדבים נוספים ויצטרפו ליד שרה. אני מקווה להמשיך בבריאות עוד שנים רבות ולתרום בהתנדבות עוד ועוד."
שותפים לתקוותך ג'ולייט יקרה.

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA