העיתון שלנו ברשת

חדשות השבוע מהנעשה בסניפים ובמרכז

מרכז פרנקל לרפואה דחופה בבית יד שרה

חונכים את מרכז פרנקל לרפואה דחופה בבית יד שרה בירושלים * השבוע אירוע הפתיחה: הצטרפו עכשיו לאתגר התנדבות חדש ומרתק

זה קורה ביום חמישי: ציון דרך משמעותי בדרכה של יד שרה לקיומה של חברה ישראלית בריאה יותר: חנוכת מרכז פרנקל לרפואה דחופה בבית יד שרה בירושלים באירוע חגיגי בהשתתפות מייסד יד שרה אורי לופוליאנסקי, משפחת פרנקל ואישים מן השורה הראשונה בתחום הרפואה * עוד נדבך בקשת רחבה של שירותים הניתנים לציבור במיטב המסורת של תרבות אירגונית ייחודית המעניקה שירות באהבה * מנהלת אגף יחסי ציבור וגיוס משאבים ספידה יום טוב על משמעות האירוע שהוא ציון דרך בחיי הרפואה הציבורית בבירה ונדבך נוסף של מצויינות בשירות המשלב מקצועיות ויחס אנושי חם

זה קורה השבוע בהשתתפות מייסד יד שרה אורי לופוליאנסקי וידידי יד שרה אהרון ורות פרנקל שתרומתם הפכה את המיזם המשמעותי מאד לחיי תושבי הבירה - למשמעותי. חנוכת מרכז פרנקל לרפואה דחופה בבית יד שרה בירושלים.
מנהלת אגף יחסי ציבור וגיוס משאבים ספידה יום טוב: משפחת יד שרה כולה ערוכה לקראת יום משמעותי וציון דרך של חנוכת מרכז פרנקל לרפואה דחופה בבירת ישראל ירושלים.
המרכז שיהיה נדבך משמעותי במערכת הרפואה בבירה מוקם באדיבות ידידי יד שרה אהרן ורות פרנקל לכבוד ולזכר ההורים ר' חיים יוסף ופרומה פרנקל ז"ל.
הקמת המרכז נועדה להעמיד לרשות הציבור בירושלים רפואה דחופה קהילתית ובכך למזער את סכנת הזיהומים וההדבקה בשל העומס הרב על חדרי מיון בבתי החולים. המרכז יעניק טיפול ראשוני ואיבחון ראשוני על פי מיטב המסורת של יד שרה. מקצועי – אנושי – מאיר פנים.
המרכז מאובזר בציוד הרפואי המתקדם ביותר לצד מערכות רנטגן ודימות. במקום ישרתו את הציבור באהבה צוותי רפואה מיומנים ברפואה דחופה – מבכירי הרופאים בבית החולים שערי צדק הסמוך לבית יד שרה.
במרכז פרנקל לרפואה דחופה מרחבי טיפול מיוחדים לרפואת נשים ורפואת ילדים שבהם יוכלו לקבל את הטיפול הטוב ביותר תוך הקלת המתח והלחץ הן למטופל והן לבני משפחתו הנובעים מן הצורך בטיפול גם בשעות קטנות של הלילה. הכל במסורת השרות של נתינה מכל הלב.
ציון דרך נוסף של יד שרה למען חברה בריאה יותר ותוספת משמעותית לרפואה הציבורית בירושלים.הצטרפו אלינו עכשיו
התנדבו לצוות המרכז לרפואה דחופה
והיו חלק מנדבך משמעותי ומרתק
בחיי בירת ישראל ובריאות תושביה
לפרטים נוספים הקישו כאן
למידע נוסף ולהתנדבות: 6447*
לקריאה נגישה של הכרזה למעלה - הקישו עליה פעמיים

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA